Back
HISTORIE LAVAZZA
ALT alt

David Cutler, prawdziwy ekspert od kawy

Dowiedz się, dlaczego szkolenie w branży kawowej jest tak kluczowe dla Cutlera.

przez Zespół Lavazza 2 minuty

Ekspert i entuzjasta kawy to mało powiedziane. David Cutler to kluczowa osoba w brytyjskim oddziale Lavazza.

HISTORIA Z LAVAZZA

Jego podróż z Lavazza rozpoczęła się na początku 2013 roku, gdy szkolił załogę na baristów oraz z przygotowywania naparu. Później Cutler spędził trochę czasu w głównej siedzibie firmy Lavazza w Turynie, tworząc programy edukacyjne dla Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. 

Od 2015 roku Cutler jest kierownikiem ds. szkoleń Lavazza w Wielkiej Brytanii i pracuje jako specjalista od kawy i ambasador marki, jednocześnie nadzorując centrum szkoleniowe w Wielkiej Brytanii.

PROMOWANIE KULTURY PICIA KAWY

David jest podekscytowany przemianą przemysłu kawowego w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatniej dekady i wierzy w zapewnianie klientowi kompleksowego doświadczenia związanego z kawą. Chce to zrobić wraz z Lavazza poprzez przekazanie historii oraz ekspertyzy Lavazza w nowoczesnych obiektach szkoleniowych firmy, największych obiektach badawczych kawy we Włoszech i na świecie.

Celem Cutlera jest zapewnienie wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się sztuki kawy i kultywować jej kulturę miejsca, w którym mogą rozbudzić swoją kreatywność podczas przygotowywania swojej kawy.  

Myśląc nieszablonowo i szukając nowych sposobów, by wykorzystywać ten cenny i śmiały składnik, ludzie, którzy pracują w oraz ze światem kawy mają do dyspozycji kompleksowy repertuar wyjątkowych sposobów parzenia kawy.

CO ZNACZY DLA NIEGO LAVAZZA

Cutler najbardziej ceni w firmie Lavazza jej innowacyjnego ducha, zaangażowanie w zrównoważony rozwój oraz przywrócenie kawy oraz hodowli kawy z powrotem do historycznych regionów w Kolumbii, Peru oraz Brazylii. Z tego powodu jeden z jego ulubionych produktów Lavazza to La Reserva de ¡Tierra!, nowa gama premium zrównoważonych mieszanek wyhodowanych na certyfikowanych farmach Rainforest Alliance.

OBSŁUGA KLIENTA

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

FLAGOWY SKLEP

Skosztuj autentycznego smaku kawy Lavazza w naszych sklepach.