Nowa seria ekspresów do kawy Lavazza Firma

Jakość kawy z kawiarni teraz także w Twoim biurze
W 100% włoski design i sięganie po najnowocześniejsze technologie to fuzja, która zachodzi w tej eleganckiej i prestiżowej serii ekspresów do kawy. To idealne rozwiązanie, dzięki któremu każde biuro stanie się wyjątkowym miejscem, w którym można się także w pełni zrelaksować.
Inovy

To kawa, która wpasuje się w każdy gust: 4 różne gamy odmian kawy do ekspresów, w których piękny design łączy się z praktyczną obsługą dzięki dotykowemu ekranowi i technologii Bluetooth.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Inovy & Milk

Od espresso do cappuccino. Dzięki wbudowanemu spieniaczowi wystarczy jeden przycisk na ekranie dotykowym, aby uzyskać delikatną piankę, idealną do napojów na bazie mleka.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Inovy Compact

Ekspres o optymalnych wymiarach, który umili Ci przerwę w pracy i dzięki któremu niezależnie od otoczenia będziesz raczyć się wybornym espresso.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Inovy Mini

Proste linie i niezwykle optymalne wymiary, co czyni go najlepszym ekspresem do kawy dla najbardziej przytulnych i eleganckich przestrzeni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
5 warunków idealnego espresso
Nowa seria ekspresów — Lavazza Firma — powstała, aby przenieść do przestrzeni biurowej pełny smak i aromat idealnego espresso. Aby było to możliwe, nasze ekspresy do kawy spełniają 5 podstawowych warunków:
Wyjątkowa jakość

Tylko najlepsze i starannie zmielone mieszanki.

Idealna dawka

Maksymalnie 8 gramów, aby za każdym razem efektem było idealne espresso.

Kawa prosto z ekspresu

Aby nadać kawie idealną esencję, tak jak robi się to w kawiarni.

Powolna ekstrakcja

Proces ten trwa dokładnie tyle, by wydobyć maksimum smaku.

Kapsułki do kawy pakowane w atmosferze ochronnej

Nasze kapsułki są pakowane próżniowo, aby zachować pełnię aromatu i świeżość kawy.

Odpowiedź na każdą potrzebę

Aromatyczna, dobrze wyważona i intensywna: Lavazza przoduje w 3 najważniejszych sferach świata kawy, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających podniebień. Oferty dopełniają smaczne napoje, które bezpłatnie dołączamy do zamówienia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ