Business
ROZWIAZANIA FOOD SERVICE
@ROZWIĄZANIA DLA BUSINESS

Lavazza do usług

Nie ma zbyt błahych pytań ani zbyt dużych próśb.

Od wyboru rodzaju kawy po pomoc w obsłudze i naprawie naszych produktów czy też informacje o zakupach online, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Od wyboru rodzaju kawy po pomoc w obsłudze i naprawie naszych produktów czy też informacje o zakupach online, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami! 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą! Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Aby przesłać zapytanie, przekierujemy Cię na stronę „Skontaktuj się z nami” w witrynie lavazza.com, gdzie znajdziesz też naszych lokalnych dystrybutorów z całego świata. Na tej stronie znajdziesz pytania często zadawane przez klientów, a co najważniejsze, możesz przesłać formularz ze swoimi danymi osobowymi i szczegółami swojego problemu.

Czekamy na kontakt z Twojej strony.


Często zadawane pytanie

ZOBACZ WSZYSTKIE ZOBACZ WSZYSTKIE
Jak współpracować z Lavazzą?

Dołącz do Lavazzy i rozwijaj się z nami. Sprawdź aktualnie wakaty pod tym linkiem.

Co Lavazza robi w zakresie zrównoważonego rozwoju?

Strategię zrównoważonego rozwoju Lavazza Group przedstawia nasz Manifest zrównoważonego rozwoju „Cel w każdej filiżance” – deklaracja zasad inspirowana silnym poczuciem odpowiedzialności korporacyjnej, które firma zawsze odczuwała względem społeczności, w których działa. Zapoznaj się też z Bilansem zrównoważonego rozwoju, naszym głównym narzędziem przekazywania corocznych wyników naszych starań w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Mam zapytanie handlowe. W jaki sposób mogę się z wami skontaktować?

Prześlij swoje zapytanie tutaj.

Jak zostać dostawcą Lavazzy?

Dowiedz się, jak zostać jednym z naszych dostawców, pod tym linkiem.

Czym jest Lavazza Training Center i jak działa?

Więcej szczegółów znajdziesz pod tym linkiem! Obecnie szkolenia promowane przez nasze Training Center zarezerwowane są dla profesjonalistów używających produktów Lavazzy do restauracji i barów. Jeśli jesteś już klientem Lavazzy, podaj nam swoje dane osobowe (nazwę firmy, imię i nazwisko, miasto i województwo zamieszkania, numer telefonu, numer VAT) za pośrednictwem formularza kontaktowego dla B2B, aby przedstawiciel Lavazzy mógł się z Tobą skontaktować i udzielić Ci szczegółowych informacji. Planujemy jednak rozszerzyć dostęp do naszych kursów dla konsumentów: obserwuj nas, aby być na bieżąco z naszymi działaniami!

Czym jest Fundacja Lavazzy?

Fundacja Giuseppe i Pericle Lavazza to założona w 2004 roku organizacja non-profit, która promuje i realizuje projekty zrównoważonego rozwoju gospodarczego, społecznego i środowiskowego na rzecz społeczności producentów kawy na całym świecie. Podstawowym celem Fundacji Lavazzy jest pomoc producentom kawy w poprawie wydajności i jakości ich produktów poprzez szkolenia w zakresie dobrych praktyk rolniczych oraz wspieranie rozwoju ich umiejętności biznesowych. Aby uzyskać dalsze informacje, zachęcamy do zapoznania się z właściwą częścią strony internetowej Lavazzy.

SIEDZIBA GŁÓWNA

LUIGI LAVAZZA SPA
Via Bologna 32,
10152, Turyn, Włochy