Back
HISTORIE LAVAZZA

MORE THAN US

Kalendarz Lavazza 2024 upamiętnia Afrykę i 20-lecie powstania Fundacji Lavazzy.

Przez Zespół Lavazza 3 minuty

Samemu idzie się szybciej, ale we dwójkę dociera się dalej.

W 2024 roku Kalendarz Lavazza świętuje piękno budowania jedności dla osiągnięcia wyższego celu. Naświetla w ten sposób ideę myślenia wykraczającą poza nasze granice, aby stać się czym #MoreThanUs. W tej edycji Lavazza upamiętnia ważny kamień milowy – 20-lecie założenia swojej Fundacji. Czerpiąc inspirację z energii i kreatywności Afryki, ten kalendarz ponownie potwierdza ciągłe zaangażowanie firmy Lavazza w poświęcenie, współpracę i upoważnienia.

Kalejdoskop wartości i perspektyw

Kalendarz Lavazza na rok 2024 to kolektywny projekt trzech wyjątkowych afrykańskich fotografów: Daniel Obasi z Nigerii, Thandiwe Muriu z Kenii oraz Aart Verrips z RPA.

Opisuje i promuje ideę partnerstwa na każdym poziomie, począwszy od umiejętności bycia otwartym na innych – nawiązanie do Kalendarza Lavazza 2023 Yes, We're Open – a idąc dalej, , eksplorując piękno współpracy, wzajemnej inspiracji i łączenia sił na bazie wzajemnego szacunku, aby stworzyć coś o wiele większego: More than Us.

Świętowanie wspólnoty

W tym roku Kalendarz Lavazza 2024 to znacznie więcej niż dzieło sztuki. Jest to projekt zaangażowany społecznie i środowiskowo, będący świadectwem niezwykłych osiągnięć Fundacji Lavazzy.

W ciągu ostatnich 20 lat Lavazza spełniła miliony marzeń. Dzięki ciągłemu zaangażowaniu przyczyniła się ona do zaspokojenia nie tylko indywidualnych potrzeb, ale także do przekształcenia pomysłów w działania, torując drogę marzeniom, które stają się tętniącą życiem rzeczywistością.

Z biegiem lat nauczyliśmy się razem pracować i wspólnie realizować cele, wysiłki i osiągnięcia. Mamy świadomość tego, że samemu idzie się szybciej, ale we dwójkę dociera się dalej. Czerpiąc inspirację z Afryki, kolebki kawy, chcemy potwierdzić prawdziwe wartości Fundacji Lavazzy i świętować to splecenie rąk, talentów, historii i doświadczeń. Wielokrotne głosy śpiewające jednocześnie. Ponieważ w rodzinie, podobnie jak w firmie, wiemy, że każdy się liczy, ale co ważniejsze, nauczyliśmy się zawsze polegać na sobie nawzajem”. T ak wyjaśnia Francesca Lavazza, członek Zarządu Grupy Lavazza, w wstępie do Kalendarza.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

OBSŁUGA KLIENTA

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

FLAGOWY SKLEP

Skosztuj autentycznego smaku kawy Lavazza w naszych sklepach.