Back
HISTORIE LAVAZZA
alt alt

Kalendarz Lavazza na rok 2016 autorstwa Joey’a L

przez Zespół Lavazza 3 minuty

AUTORZY: JOEY L

Joseph Anthony Lawrence, lepiej znany jako Joey L., jest młodym autorem zdjęć do kalendarza Lavazzy na rok 2016. Urodzony w 1989 roku w Ontario w Kanadzie, dziś mieszka i pracuje w Nowym Jorku, na arenie dobrze już zaznajomionej z jego stylem. „Halloween na Brooklynie” to jego osobisty projekt poświęcony postaciom w kostiumach, które ożywiają okolice Nowego Jorku podczas corocznej imprezy, w której Lawrence oferuje widzom osobiste spojrzenie na duszę miasta.

Ale to dzięki wrodzonej potrzebie poznania różnorodności życia ludzi, ruszył w kierunku nowych i nieodkrytych terytoriów. Poprzez święte ziemie Waranasi w Indiach, po południe Etiopii, przechodząc przez kurdyjskie regiony Iraku i Syrii, stał się jednym z najbardziej pożądanych fotografów.

KALENDARZ:

Tematy na zdjęciach młodego kanadyjskiego fotografa Joeya L to #Earthdefenders: współcześni obrońcy ziemi, którzy dzięki naukom swoich przodków bronią różnorodności biologicznej i promują zrównoważony rozwój. Fotograficzny reportaż wykonany w Ameryce Środkowej i Południowej jest naturalnym rozwinięciem kalendarza Lavazzy na rok 2015 i wspiera inicjatywę Slow Food Terra Madre Giovani – We Feed the Planet.

OBSŁUGA KLIENTA

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

FLAGOWY SKLEP

Skosztuj autentycznego smaku kawy Lavazza w naszych sklepach.