Back
HISTORIE LAVAZZA
alt alt

Kalendarz Lavazza na rok 2010 autorstwa Milesa Aldridge'a

przez Zespół Lavazza 3 minuty

AUTORZY: MILES ALDRIDGE

Urodzony w Londynie w 1964. Jego zdjęcia były publikowane w wielu wpływowych magazynach i wystawiane w galeriach na całym świecie. Wielokrotnie organizowano jego indywidualne wystawy w Europie i Ameryce. Jego prace są częścią stałych kolekcji National Portrait Gallery oraz muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie, a także Centre of Photography w Nowym Jorku.

W 2009 roku wydawnictwo Steidl wydało „Pictures for Photographs”, obszerną monografię jego dzieł, zawierającą także rysunki z jego szkicownika. Mieszka w Londynie z żoną i czwórką dzieci.

KALENDARZ:

Gwiazdą kalendarza Lavazzy na rok 2010, The Italian Espresso Experience, jest włoska muzyka, światowy ambasador talentu, pozytywny nastrój i styl życia. Ten zaskakujący, optymistyczny kalendarz został przygotowany przez wpływowego brytyjskiego fotografa Milesa Aldridge'a, który wykonał 7 zapadających w pamięć fotografii. Miles Aldridge kocha kolory, które nie występują w naturze – fosforyzujący żółty, róż gumy balonowej i jaskrawy zielony – kolor sztucznej trawy – oraz dialektykę przeciwieństw. Nieprzypadkowo jego styl nazwano Futuretrò: połączenie vintage i futurystyki doświetlone elektryzującą paletą kolorów w stylu pop.

OBSŁUGA KLIENTA

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

FLAGOWY SKLEP

Skosztuj autentycznego smaku kawy Lavazza w naszych sklepach.