Back
HISTORIE LAVAZZA
alt alt

Kalendarz Lavazza na rok 2006 autorstwa Ellen Von Unwerth

przez Zespół Lavazza 3 minuty

AUTORZY: ELLEN VON UNWERTH

Urodzona w 1954 roku we Frankfurcie w Niemczech. W swojej twórczości Ellen von Unwerth ukazuje modę i piękno w niezmiernie seksualny i swawolny sposób. Poza karierą fotografa mody, filmowca, producenta filmowego i reżysera teledysków, opublikowała swoje prace w licznych książkach oraz dwóch krótkich fotonowelach, które z reguły towarzyszyły światowym wystawom. Jej zdjęcia były prezentowane na międzynarodowych wystawach.

Zrealizowane przez nią na początku lat 90. zmysłowe kampanie dla marki Guess zapoczątkowały jej karierę w reklamie, po nich zrealizowała kilka kolejnych oraz serię reklam serialu „Seks w wielkim mieście”. Von Unwerth zrealizowała też kilka krótkometrażowych filmów i reklam.

KALENDARZ:

Kobiety, podróże, marzenia. Po kalendarzu Lavazza na rok 1995 Ellen von Unwerth przygotowała również kalendarz Lavazza na rok 2006. Był on poświęcony luksusowi i czasom, w których przestworza były dostępne jedynie dla wybranych, a wyobraźnia pełna była egzotycznych rajów, koktajli, kawy, uśmiechów i nadziei. Ironiczna i prowokująca, a mimo to zawsze elegancka i zmysłowa. Jej fotografie publikowały największe magazyny modowe na świecie. Oprócz fotografii von Unwerth zajmuje się również reżyserią filmów krótkometrażowych i teledysków.

OBSŁUGA KLIENTA

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

FLAGOWY SKLEP

Skosztuj autentycznego smaku kawy Lavazza w naszych sklepach.