Back
HISTORIE LAVAZZA
alt alt

Kalendarz Lavazza na rok 2005 autorstwa Erwina Olafa

przez Zespół Lavazza 3 minuty

AUTORZY: ERWIN OLAF

Urodzony w Holandii w 1959 roku Erwin Olaf jest jednym z najbardziej innowacyjnych artystów w dziedzinie fotografii. W 1988 roku wygrał konkurs Young European Photographer w Niemczech i Srebrnego Lwa w Cannes w 2001 za kampanie reklamowe zrealizowane dla marek Diesel i Heineken. We wrześniu 2003 roku Muzeum Groningera zainaugurowało retrospektywę 25 lat jego twórczości, w ramach której pokazano ponad 200 fotografii i liczne filmy.

W 2010 roku Louis Vuitton zamówił u Olafa serię portretów we współpracy z Rijksmuseum w Amsterdamie. Opublikował wiele książek i otrzymał liczne nagrody na całym świecie. Ostatnio za całokształt swojej twórczości otrzymał nagrodę Lucie Award. Jego prace prezentowane były na licznych indywidualnych wystawach na całym świecie. Jego dzieła są częścią stałych wystaw w kilku holenderskich muzeach.

KALENDARZ:

Lavazza powierzyła kalendarz na rok 2005 fotografowi Erwinowi Olafowi. Ten holenderski fotograf tworzy fantazyjne obrazy inspirowane światem cyrkowym, wszystkie w odcieniach bieli i czerwieni, kolorach przedstawiających związek między kobietami i mężczyznami w dowcipny, surrealistyczny sposób. Erwin Olaf urodził się w Holandii w 1959 roku. Zdjęcia, w których przedstawia rzeczywistość, są zawsze ironiczne i transgresywne. Jego prace są pełne humoru i celnie konfrontują ograniczoną wizję piękna, narzuconą przez świat mody i reklamy.

OBSŁUGA KLIENTA

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

FLAGOWY SKLEP

Skosztuj autentycznego smaku kawy Lavazza w naszych sklepach.