Back
HISTORIE LAVAZZA
alt alt

Kalendarz Lavazza na rok 2003 autorstwa Jean-Baptiste Mondino

przez Zespół Lavazza 3 minuty

AUTORZY: JEAN-BAPTISTE MONDINO

Urodził się w 1949 roku we Francji. Początkowo pracował w Londynie jako prezenter radiowy i kompozytor. Następnie pracował jako dyrektor artystyczny w paryskiej agencji reklamowej. Później wkroczył do świata sztuki i fotografii, gdzie pracował jako fotograf freelancer oraz reżyser teledysków i reklam. Jego prace publikowane były w wielu magazynach zajmujących się modą i designem.

Fotografował wiele znanych postaci ze świata muzyki, kina i mody. Stworzył liczne okładki albumów i reżyserował teledyski dla słynnych wykonawców.

KALENDARZ:

Kalendarz Lavazza na 2003 rok stworzył Jean-Baptiste Mondino. Myślą przewodnią jest włoskość i kosmopolityczność wyrażone w sloganie marki „Express Yourself” („Wyraź siebie”), idealnie połączone w popularnej fotografii „grzebienia”, wyrażającej pełnię energii i ironii, ale przede wszystkim czar marki. Zdjęcia Mondino były publikowane w różnych pismach, w tym m.in. Vogue, Numero, The Face, Arena, Vanity Fair oraz Interview. Sfotografował wiele sław ze świata muzyki, filmu i mody.

OBSŁUGA KLIENTA

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

FLAGOWY SKLEP

Skosztuj autentycznego smaku kawy Lavazza w naszych sklepach.