Back
HISTORIE LAVAZZA

Kawa rozpuszczalna Lavazza

Kawa wysokiej jakości w mgnieniu oka

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają mało czasu, ale chcą cieszyć się filiżanką kawy premium. Pyszna i łatwa do przygotowania: odkryj kuszący smak naszej kawy rozpuszczalnej.
Prontissimo! to nasza kawa rozpuszczalna stworzona w 100% z ziaren kawy Arabica zmieszanych z mikrogranulkami kawy, które wzbogacają smak i esencję mieszanki. Lavazza Prontissimo! jest naprawdę niezwykle szybka i łatwa w przygotowaniu: wystarczą dwie łyżeczki kawy rozpuszczalnej, filiżanka gorącej wody i kawa jest gotowa w mgnieniu oka. Masz dwie minuty? Spróbuj niezapomnianego smaku kaw rozpuszczalnych już dzisiaj.

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają mało czasu, ale chcą cieszyć się filiżanką kawy premium. Pyszna i łatwa w przygotowaniu: odkryj otulający smak naszej kawy rozpuszczalnej.
Prontissimo! to nasza kawa rozpuszczalna stworzona w 100% z ziaren kawy Arabica zmieszanych z mikrogranulkami kawy, które wzbogacają smak i esencję mieszanki. Prontissimo! Lavazza jest naprawdę szybka w przygotowaniu: wystarczą dwie łyżeczki kawy rozpuszczalnej, filiżanka gorącej wody i kawa jest gotowa w mgnieniu oka. Masz dwie minuty? Spróbuj niezapomnianego smaku kaw rozpuszczalnych już dzisiaj.

OBSŁUGA KLIENTA

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

FLAGOWY SKLEP

Skosztuj autentycznego smaku kawy Lavazza w naszych sklepach.