Back
HISTORIE LAVAZZA
ALT alt

BEYOND COFFEE – HISTORIE STOJĄCE ZA KAWĄ

Świętujmy Międzynarodowy Dzień Kawy

Kawa to nie tylko napój, to kulturowy fenomen, wspólne doświadczenie, chwila zjednoczenia. Ludzie na całym świecie mają swoje własne kawowe rytuały, które wykraczają poza zwykłe parzenie i picie kawy.

Misją firmy Lavazza jest uznanie i uhonorowanie wielu znaczeń, które kryją się za słowem „kawa”, dając każdemu przestrzeń na swoją własną opowieść o kawie. 

Świętujmy wspólnie Międzynarodowy Dzień Kawy, dzieląc się dobrem, jakie może ona nieść ze sobą, jak na przykład ofiarowanie drugiej szansy: temu właśnie od 2017 roku poświęca się Lavazza poprzez program A Cup of Learning.

Upodmiotowienie poprzez A Cup of Learning

W samym sercu naszych obchodów znajduje się A Cup of Learning, program szkoleń na temat kawy opracowany we współpracy z ekspertami Centrum Szkoleniowego Lavazza. Inicjatywa ta ucieleśnia zaangażowanie naszej grupy – Blend for Better – we wspieranie osób z zagrożonych społeczności poprzez wiedzę i ekspertyzę w zakresie kawy. 

Do wyboru są dwie konkretne ścieżki szkoleniowe, szczególnie dla osób młodych, szukających możliwości rozwoju w branży kawowej. Jedna przybliża techniki przetwarzania kawy zielonej, druga zaś zapewnia umiejętności niezbędne w zawodzie baristy.

W ten oto sposób kawa ofiarowała drugą szansę ponad 380 młodym osobom z 16 krajów, przekształcając ich pasję do kawy w możliwość rozwoju zawodowego.

A Cup of Learning to nie tylko program szkoleniowy, ale szansa na rozwój. 

Podobnie jak kawa, która kryje w sobie wiele znaczeń, to znacznie więcej niż tylko napój.

Szczęśliwego Międzynarodowego Dnia Kawy!


OBSŁUGA KLIENTA

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź często zadawane pytania lub skontaktuj się z nami.

FLAGOWY SKLEP

Skosztuj autentycznego smaku kawy Lavazza w naszych sklepach.