Centrum Innowacji
Jakość nie podlega „kontroli”, lecz jest tworzona.Aktywnym procesem jest ten prowadzący do osiągnięcia najwyższej jakości. Jest on powtarzany każdego dnia przez wszystkich pracowników firmy Lavazzy. Są to ludzie, którzy uwielbiają swoją pracę, nie poprzestają na łatwych rozwiązaniach, tylko kontynuują badania, dążąc do ciągłego rozwoju. Odkąd Luigi Lavazza zainwestował w najnowsze procesy palenia i opracował innowacyjne pakowanie, zapewniające lepszą jakość i dłuższy okres trwałości, ich praca jest niezbędna przy realizowaniu metody łączącej postępowość najnowszej technologii.


Prace badawczo-rozwojowe
Każda mieszanka Lavazzy jest wzbogacona o dodatkową wartość, której obecność tworzy naszą niepowtarzalną ofertę. Jest to jakość badań, analizy i innowacji.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Nasze działy
Kawa
Dział badawczo-rozwojowy kieruje całym łańcuchem dostaw Lavazzy, rozpoczynając od wyboru odpowiedniej metody pozyskiwania ziaren kawy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pakowanie
Nieustannie poszukujemy kolejnych skutecznych i ekologicznych materiałów oraz rozwiązań, by chronić jakość naszych produktów oraz środowisko.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Systemy
Niezawodność i bezbłędność działania naszych systemów do kawy espresso sprawia, że zyskują one dużą popularność na całym świecie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ