Pracuj z nami
Sprawdź, na jakie stanowiska prowadzimy obecnie rekrutację.


Pasja, determinacja, zaangażowanie, przygotowanie i szczerość – to cechy, które wpływały na wizję Lavazzy przez cztery pokolenia. Tego też poszukujemy wśród osób i firm, które chciałyby nawiązać z nami współpracę, ponieważ współpraca z Lavazzą to bycie częścią rodziny, która dzieli te wartości.

W drużynie każdy ma przydzielone zadanie. Każdy jest tak samo ważny dla osiągnięcia doskonałości.
Luigi Lavazza
Kodeks Etyki Zawodowej dla pracowników
W 2012 r. powstał nasz Kodeks Etyki Zawodowej, który został przekazany wszystkim udziałowcom, zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym, i został wdrożony poprzez specjalne szkolenia. Od tamtej pory staramy się, aby nasi pracownicy podążali wytycznymi naszego Kodeksu Etyki Zawodowej odnoszącymi się do zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dołącz do Lavazzy i rozwijaj się z nami

Lavazza wierzy we wrodzone talenty. Dlatego też oferujemy wszystkim naszym pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

ZNAJDŹ STANOWISKO DLA SIEBIE
Nuvola – nowa siedziba główna Lavazzy
Nuvola to nazwa wybrana dla projektu odbudowy wdrożonego przez Lavazzę we współpracy z władzami Turynu, który zakłada przebudowę elektrowni Enel w dzielnicy Aurora. Miejsca, które od samego powstania było związane z przemysłem, rzemiosłem i terenami mieszkalnymi. Nowe Centrum Zarządzania Przedsiębiorstwem to 600 pracowników Lavazzy na przestrzeni 2600 m², dostosowanej nie tylko do pracy, lecz także do zebrań i życia kulturalnego.
Dowiedz się więcej