Centrum Szkoleniowe
Jest to największe centrum zajmujące się badaniami nad kawą zarówno na rynku włoskim, jak i międzynarodowym.


Dzięki tej instytucji sztuka produkcji kawy staje się nieodłącznym elementem kultury i zapewnia wiedzę, którą można dzielić się z innymi. Tak właśnie prezentuje się misja Centrum Szkoleniowego Lavazzy. Ponadto centrum posiada najbardziej rozbudowaną sieć szkoleniową, z 8 biurami we Włoszech i 42 na całym świecie, poświęconą zawodowcom z branży cateringu, dystrybutorom jak i konsumentom oraz kawoszom.

Szkoła Kawy
Centrum Szkoleniowe Lavazzy to prawdziwy kawowy uniwersytet: organizujemy kursy dla baristów, pracowników cateringu, handlowców, dystrybutorów, nowych pracowników, konsumentów, dziennikarzy i liderów opinii.

Nowe centrum szkoleniowe Lavazzy w Warszawie

Lavazza otworzyła nowe centrum szkoleniowe w Polsce przy współpracy z Orbico, oficjalnym dystrybutorem Lavazzy w Polsce. W ofercie centrum znajdąsię szkolenia dla baristów i branżowychprofesjonalistów, dzięki którym nabędą oni umiejętności i wiedzę w dziedzinie degustacji, pozyskiwania i przetwarzania kawy, a takżepoznają tajniki sztuki latte i kawowego designu.

Dowiedz się więcej
Coffee Experience
Od plantacji do tworzenia mieszanki, poprzez sztukę przyrządzania prawdziwej włoskiej kawy; w Centrum Szkoleniowym znajdziesz więcej smaku, niż się spodziewasz.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kawowy Design
Kreatywność i doświadczenie Lavazzy stają się rzeczywistością dzięki działalności Centrum Szkoleniowego Lavazzy.
ODKRYJ NASZE DZIEŁA
Nasza międzynarodowa sieć