Pracuj z nami
Dowiedz się więcej na temat tego, jak zostać jednym z naszych dostawców.
Pasja, determinacja, zaangażowanie, przygotowanie i szczerość - to cechy, które wpływały na wizję Lavazzy przez cztery pokolenia. Tego też poszukujemy wśród osób i firm, które chciałyby nawiązać z nami współpracę, ponieważ współpraca z Lavazzą to bycie częścią rodziny, która dzieli te wartości.
Perfekcja tworzy się ze współpracy tych, których łączą wielkie ambicje.
Luigi Lavazza
Nasz Kodeks postępowania dla dostawców
W 2012 roku nasze wartości zostały sformalizowane w Kodeksie etyki zawodowej, z którym za sprawą specjalnych sesji szkoleniowych zapoznali się nasi wewnętrzni i zewnętrzni interesariusze. Od tamtego czasu prosimy osoby i firmy, które z nami współpracują, o dzielenie z nami tej filozofii, opartej na zrównoważonym rozwoju w sferze społecznej i środowiskowej. Jest to formalizowane, gdy podmioty te podpisują przygotowaną dla nich wersję Kodeksu postępowania.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zostań dostawcą Lavazzy

Codziennie dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszych klientom produkty najwyższej jakości. Dlatego wymagamy perfekcji od naszych dostawców, których wybieramy w oparciu o ich zalety, niezawodność i konkurencyjność, ale również mając na uwadze ich poszanowanie środowiska i chęć zaangażowania społecznego.

ZAPREZENTUJ SWOJĄ FIRMĘ