LAVAZZA ESPRESSION, THE CONCEPT STORE THAT’S 100% LAVAZZA
ESPRESSION Concept store będący 100% esencją Lavazza


 

Espression to nowy concept store Lavazza, miejsce, które w 100% uosabia Lavazzę. W jednym miejscu odnajdziesz pasję i kreatywność w połączeniu z kawą i wyjątkową ofertę dań dostępną dla wszystkich. Wejście do kawiarni Espression to wejście do stylu Lavazza. Utrzymane w stylu modern vintage są przyjemne i pełne kolorów, i zostały zaprojektowane w taki sposób, abyś poczuł się jak w domu. Designerskie elementy i wyposażenie subtelnie dodają charakteru a uważna i nienaganna obsługa dopełnia całości. Espression Lavazza to kawiarnia, w której doświadczysz prawdziwej włoskiej kawy... na całym świecie.

W menu kawiarni Espression znajduje się cała gama kaw i dań kawowych stworzonych we współpracy z katalońskim szefem kuchni Ferranem Adrià, postacią numer jeden na międzynarodowej scenie kulinarnej, oraz Moreno Cedronim, eklektycznym włoskim szefem kuchni par excellence. Nasi rodzice są wyjątkowi, wyjątkowe są więc nasze przepisy: odkryj je wszystkie w najbliższej kawiarni Espression!

Formuła biznesu: Franczyza i zarządzanie bezpośrednie
Marka Lavazza od: 2007 roku
Mood: Ekskluzywne i modernistyczne

Więcej szczegółów, skontaktuj się z nami
Przejdź do zakładki Espression >

IL CAFFE DI ROMA - THE ITALIAN CAFÉ BY LAVAZZA
IL CAFFÈ DI ROMA The Italian Café by Lavazza

 

 

 

Na świecie Il Caffè di Roma to kawiarnia we włoskim stylu prowadzona przez Lavazzę. Przytulne i odprężające wnętrze wykracza poza aktualnie obowiązujące trendy, reprezentując najlepszą włoską tradycję i będąc ważnym miejscem spotkań. Rozkoszowanie się espresso w ll Caffè di Roma to rytuał, którym można się cieszyć w każdym szczególe: od klasycznego i swojskiego wnętrza w ciepłych, naturalnych kolorach, po wyjątkowy i wyraźny aromat autentycznego włoskiego espresso od Lavazza.

Możesz tu skosztować wszystkich naszych doskonałych kaw — od ulubionych, przyrządzonych według klasycznych receptur po najbardziej innowacyjne — stworzone specjalnie dla
Il Caffè di Roma.

Formuła biznesowa: Franczyza i zarządzanie bezpośrednie
Marka Lavazza od: 1999 roku
Klimat:: włoska kawiarnia

Chcąc uzyskać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami
Przejdź do zakładki Il Caffè di Roma >