• drukuj
  • zakładka

ESPRESSO, KWINTESENCJA WŁOSKIEJ KAWY

Włochy i espresso to jedno - na całym świecie

„Espresso” znaczy „na zamówienie, na poczekaniu”. Tajemnica krótkiego czasu, w jakim przyrządza się narodową kawę Włochów, leży w sposobie jej ekstrakcji pod ciśnieniem. Dzięki niemu kawa jest skondensowana i uzyskuje ten intensywny smak i aromat, z których słynie na całym świecie.

Perfekcyjne espresso to złożona alchemia. Kombinacja  wody, temperatury, ciśnienia i kawy daje efekt synergii, nieskończenie przewyższający ich prostą sumę.

Jeżeli chcesz, aby każde Twoje espresso było perfekcyjne i prawdziwie włoskie za jednym naciśnięciem przycisku, A Modo Mio jest właśnie dla Ciebie. To system, w którym wszystko, od ekspresu po kapsułkę, zostało zaprojektowane tak, by zagwarantować moment nieskończonej przyjemności w sposób łatwy i prosty, w każdych warunkach. Z A Modo Mio przyrządzisz również nienaganne cappuccino, z kremową pianką we włoskim stylu - takie, jak w najlepszej kawiarni.

Kapsułki Caffè A Modo Mio Mieszanki wszechczasów, nowy wygląd
Kapsułki Caffè A Modo Mio
Od dzisiaj kapsułki A Modo Mio zmieniają nazwę i wygląd, ale nie zmienia się smak Twoich ulubionych mieszanek. Odkryj nowe opakowania i nowe nazwy
ESPRESSI
W ofercie Lavazza znajdziesz również mieszanki przygotowane specjalnie do parzenia espresso.